Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobban...

Anonimus0007 kérdése:

Mit csináljak, hogy jobban menjen a tanulás? Végzős diák vagyok, rengeteget tanulok és úgy érzem, hogy nem fog úgy az agyam, ahogy eddig, és nem látom az eredményét a sok tanulásnak. Nagyon kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
Rengeteget tanulok végzős diák vagyok. Úgy érzem nagyon sokszor, hogy nem fog úgy az agyam ahogy kellene, pedig rengeteget tanulok. Mivel régen versenyszerűen sportoltam a tanulást éveken át hajnali kelésekkel tudtam megoldani. úgy gondolom mivel nem tudtam magam soha kipihenni ( most sem) ez befolyással lehet az agysejtjeimre. Nagyon el vagyok keseredve, hogy a sok tanulásnak nincs meg az eredménye, régebben viszont megvolt. A pihenés mellett mit tudok tenni, vitaminokat, gyógyszereket szedjek?
2013. dec. 6. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

én pl actival kidet szedtem. jó 19 éves vagyok xd de csak 43kiló szóval a gyerekeknek valót adták:)

tényleg jobban fogott az agyam:o pl mikor órán úgy kell jegyzetelni ahogy a tanár diktál tök könnyen ment. mióta elfogyott és nem szedem azóta hamar elfeljtem mit mond a tanár és nehéz leírni :s

jók ezek a vitaminok csak tapasztald ki h melyik segít neked a leginkább.

jó tanuló diákként gyakran kerültem és kerülök olyan helyzetbe h segítenem kell a többi diáknak a tanulásban. és arra jöttem rá h nem segíthetek egyformán mert mindenkinek másképp könnyebb tanulni. volt olyan akinek vagy háromszor elmondtam az anyagot és simán visszatudta mondani. próbáld ki. vedd fel magad ahogy beszélsz és hallgasd azt. vagy van akinek az segít ha vázlatot ír. esetleg ha rajzolgat. ha gondolattérképet készít.

vagy nekem pl az jön be h aláhúzom a lényeget a könyvből és megtanulom. csak így egyszerűen.:)

2013. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. dec. 7. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Lehetőleg kerüld a gyógyszereket.A vitaminok,ásványok pótlása ia fontos, csak azok is természetesek, gyógynövény alapúak legyenek.A tanulásban sokat tud segíteni a ginkgó, mivel javítja az agy oxigén ellátását.Sok diáknak bevált már.
2013. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!