Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek el kéne mennem...

Agyacska kérdése:

Szerintetek el kéne mennem pszihológushoz ha már hetek ótan nem alszom jól gondok vannak a barátaimmal és a tanulás is nagyon nehéz. Keveset eszek és másnak látom a testem mint ahogy a többiek látnak?

Figyelt kérdés
Könyörgök segitsetek.Nagyon egyedül érzem magam.
2010. nov. 11. 19:24
 1/5 anonim válasza:
Nyilván úgy érzed, hogy sok rossz dolog összejött most számodra, de én egyből nem a pszichológust ajánlanám, csak ha már nagyon nem látsz kiutat a helyzetből. Próbálj meg egy kicsit elvonatkoztatni a problémáktól, kezdj el sportolni, futni például, járj szórakozni. A baj, hogy nem tudom, mi lehet a probléma a barátaiddal, meg miért jött hirtelen ez a gond. Valami történhetett hirtelen?
2010. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez egy hosszabb dolog volt. Egy pár hónapja a mostani párom vallot szerelmet és azóta úgy néznek rám mint egy bűnösre. Pedig erre nem lenne okuk.És teljesen egyedül érzem magam. :(
2010. nov. 11. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem ad gyógyszert, azt nyugodtan választhatod, ha nincs komoly baj. Ha az sem használ, akkor pedig pszichiáter. Pszichológussal semmi veszteni valód nincs.
2010. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha szerinted ezeket a gondokat nem tudnád egyedül megoldani,vagy csak szívesen elmesélnéd egy pártatlan és kívülálló személynek,illetve úgy érzed, hogy segítségre szorulsz,szerintem is keress fel egy pszichológust!
2010. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Hamarosan felkeresek egy pszihológust és kiöntöm neki az egész életem.(:
2010. nov. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!