Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek, ha fél szem 0.5-ös Rivotril után nem sokkal beveszek egy egész 0.25-ös Frontint?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 03:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából aludni szeretnék, tehát az lenne a cél.
2013. dec. 10. 03:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszerfüggő vagy? Én olvasgatni szoktam, amikor nem tudok elaludni. Sokat segít az is, amikor az általam tanult idegen nyelven nézek sorozatokat, egyszerűen "elfárad" az agyam és belealszok a filmbe. Ne drogokkal érd el, amit szeretnél, menni fog az természetes úton is.
2013. dec. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg bealszol tőle,de egy idő után már ez sem lesz elég. Így lehet szépen.szinte észrevétlenül rászokni a gyógyszerekre. Tedd azt,amit az első válaszoló írt. De utána tudsz nézni még olyan praktikáknak,amik segítik az alvást. PLd. itt találsz egy csomó dolgot erről.

[link]

2013. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a segítségeket. Végül is aludtam valamennyit. Tudom, hogy ez nem jó módszer, nem akarok rászokni a gyógyszerekre, csak már az idegesített, hogy nem tudok aludni.
2013. dec. 10. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A két gyógyszer felerősíti egymás hatását,persze ez a dózis amit írtál,ez kutya **** ahhoz képest,amivel alaposan lenyugtatóznak valakit.Ha nem válik rendszeressé a szedés,akkor elalvásra jó. Ha a rossz alvás rendszeres,akkor azt az orvosnak jelezni kell,ha mindenképp gyógyszer nélkül akarja az ember megoldani,akkor van sokféle növény alapú gyógyszer és tea is,ami segít az alvásban,és sok másban
2013. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!