Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért reszketek egész testembe...

Miért reszketek egész testemben éjszaka, az ágyban, akár alvás közben is, ha ideges vagyok a következő nap miatt?

Figyelt kérdés

Ha valami miatt izgulok, vagy ideges vagyok egy dolgozat előtt. Vagy csak szimplán, ha másnál alszok, nem a megszokott ágyamban, egy idegen helyen. Nem tudok jól aludni, valamiért belső feszültség alakul ki bennem és reszketni, egész testemben remegni kezdek. Viszont nem egész éjszaka, elalszok és általában úgy hajnal körül, álmomban kezdődik, aztán reggel ha kicsit már felébredek rosszabb, és ráeszmélek, hogy reszketek, mint a nyárfalevél.

Ha fázok este, akkor még jobban előhozza ezt az értést, mintha ilyenkor fázósabb is lennék.


Mit tegyek ellene?


2013. nov. 9. 20:10
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem hallgass valami relaxáló zenét vagy olyat ami kikapcsol. Aztán gondolj arra hogyha dolgozatot írsz és rosszul sikerül sem dől össze a világ! Majd kijavítod és kész...ezen kívül öltözz fel melegen(melegebben mint szoktál). Nekem ugyan nincs ilyen problémám ezért csak tippelgetni tudtam. Remélem segítettem.
2013. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!