Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 hónapja Rivotrilt szedek,...

2 hónapja Rivotrilt szedek, de fokozatosan, ma viszont már egész nap úgy érzem, elájulok. Aludni szeretnék.2mg Xanaxot bevehetek 1mg Rivotril helyett?

Figyelt kérdés
Sajnos az orvosom annyira lelkiismeretlen, hogy tojik rá, hogy 1 hónapja nem tudok éjjel aludni. Csak 3x1mg Rivotrilt adott, mert a hangulatjavítót nem bírtam, ment a hasam. Most még az amúgy hatástalan Rivotrilt sem tudom/merem bevenni éjszakára. Guglizok, de még nem találtam meg, mennyire üti egymást a 2 nyugtató. Tudna valaki segíteni?
2011. jún. 14. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tenném...
2011. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okzs05 válasza:
Én is szedtem Rivotrilt egy évig ez idő alatt olyannyira nem tudtam aludni éjszaka ,hogyha fenn voltam egész éjszaka akkor napközben egy cseppet se voltam álmos!De ez szinte az egész évre érvényes mert egyszer se voltam álmos!Ha leállsz vele akkor kb 1 hónap múlva megint rendesen alszol!
2011. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szedek Rivotrilt, de én bealszok tőle. Bár ez attól függ mennyit veszek be belőle. Szerintem mindenképp próbáld ki azt, hogy lefekvés előtt főzzél citromfű teát és igyál meg egy bögrével :) Próbáld ki, nagyon finom az aromája és nyugtató hatású is, nyilván nem olyan mértékben mint a Rivotril és hasonlók.


Szerintem ne keverd a 2 gyógyszert...

2011. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Itt s hangsúly az alkoholon van ne emelj adagot hanem igyal meg plousz egy sort es semmi bajod nem lesz utana jol fogod magad etrzni
2015. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!