Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg tudná nekem mondani...

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy az arcomon miért csak a fülcimpám és az állam közti részen pattanásos?

Figyelt kérdés
Normálisan étkezek,sok zöldséget fogyasztok és 28 éves nő vagyok.Nem hiszem,hogy a zsíros és a fűszeres étel miatt lenne,mert eddig nem volt ilyen az arcom,ez nyáron kezdődött.

2013. dec. 10. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2013. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem változtattál szappant, tusfürdőt, arckrémet, sminkcuccot nyár óta? Esetleg mosószert vagy öblítőt?

A hormonjaid rendben vannak?

2013. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arckrémet azt változtattam, a Salvus arckrémet használtam jó is volt de az utóbbi időbe csak avasat tudtam kapni mivel sok benne a nővényi olajok. És leváltottam Neugranormonra.
2013. dec. 10. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Te orvos vagy? Honnan lehet tudni hogy rosszalkodnak a hormonjaim? Én gyulladásra gondoltam. Orvosnál még nem voltam ,mert azt gondoltam majd elmúlik,de ahogy lekezeli az arcomat a kozmetikus másnap megint elő jönnek. Tudom egy kicsit undorító amit most írok ,de nem gennyes hanem olyan mintha zsír mirigy lenne csak ezt könnyebb kinyomni.Mit csináljak?
2013. dec. 10. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

A bor a legnagyobb szervunk. Ahogy a szem a lelek tukre, a bor a testunk tukre. Ha valami nincs rendben, a boron jelentkeznek eloszor a tunetek. A pattanosknak is okuk van. Sot, a helyuk is utal(hat) a problema eredetere.


Anno a kozmetikusom azt mondta, ha az all reszen jonnek ki a pattanasok, azok a nemi szervek koruli/hormon haztartas problemakra utalhatnak. Szaj kornyeken lehet fogkrem vagy szajkence allergia, homlokon levok keves alvas/tul sok cukor stb.


Kerj a korzetitol beutalot egy teljes verkepre meg valami hormonvizsgalatra is. Lehet hogy valami 'ellallitodott" es egy egyszeru dieta vagy valami vitamin kura megoldja az ugyet. Lehet hogy valami komolyabb lappang a hatterben.


(zsiros fuszeres? Siman okozhat pattanast! Attol hogy eddig nem okozott, meg nem garancia hogy ezutan sem fog :(

2013. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!