Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb lett volna, ha a II....

Jobb lett volna, ha a II. világháborúban az ilyeneket mint én sterilizálták volna egy elmegyógyintézetben?

Figyelt kérdés

Persze meg is tették csak nem tudták folytatni, mert elbuktak.


Egy beszélgetés folyamán szóba jött ez a téma...


Én szerintem a második világháborúban sterilizálni kellett volna az olyanokat mint én egy eugenetika központban és akkor mindenkinek jobb lenne. Mi mentálisan sérültek nem szenvednénk, a pszichiátereknek, meg az ápolóknak nem kellene ilyenekkel törődniük. Nem lenne többet olyan, hogy mentálisan sérült.


Én most úgy érzem nem vagyok ember, csak egy állat. Egy selejt vagyok és igaza volt akkoriban a szélsőjobbnak ilyen téren...


Egy Asperger-szindrómás, bipoláris zavaros, szociális fóbiás, pánikbeteg "ember".



2013. dec. 12. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miket beszélsz?! A szüleid is azok? A többi családtagod?
2013. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom valakitől csak örököltem és ez a baj. Ha én tudom, hogy ilyen betegségeim vannak, akkor nem akarok gyereket, mert biztos örökölni fogja és nem akarom hogy ő is szenvedjen.
2013. dec. 12. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ezek szerint ők nem betegek. Márpedig ahhoz,hogy te ne szülessél meg őket kellet volna sterilizálni. De akkor 2 egészséges embert sterilizáltak volna. NEM LEHET TUDNI ELŐRE,HOGY KI LESZ BETEG ÉS KI NEM!
2013. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne a betegséged kössön le, persze nem jó, hogy van, de meg kell tanulnod együtt élni ezzel a dologgal, a gyerek dolgot majd ha aktuális döntsd el, de ha már élsz akkor nem szenvedhetsz annyira, hogy ne akarj élni, vagyis én nem tudom elképzelni. mivel tisztában vagy a bajoddal így beljebb vagy mint az emberek többsége aki azt sem tudja mi baja, csak van neki. keress valamit amit szeretsz csinálni és összefér a betegségeddel és akkor boldog is leszel. mindenki beteg a mai világban, csak a többség nem is tud róla.
2014. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hűha, b*sszameg, Dr. Mengele, nem sikerült az a reinkarnáció, mi?
2019. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!