Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valahogy el tudom halványítani...

Valahogy el tudom halványítani a hegeket?

Figyelt kérdés

1 hetes a hegek a kezemen halványabbak de még pirosak. A lábamond már 2 hónaposak és lilák.

Valami gyors módszer arra hogy halványodjon legalább a kezemen.

Megbántam már igen tudom ,hogy hülyeség volt. De lécci értelmes válaszokat és lehetőleg olyan írjon aki ő is átélte ezt.



2013. dec. 13. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható rá vény nélkül kenőcs(nem emlékszem a nevére)kb. 3000 Ft.
2013. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2013. dec. 13. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a kezemet vagdostam. 1 év telt el és a hegek még mindig látszanak halványan.azt nem hiszem,hogy sec-perc alatt el tudnád tüntetni.
2013. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én testradírral csináltam egy ideig, azzal próbáltam eltüntetni, és szinte teljesen eltüntette. Ha folytattam volna még kb 2 hétig, teljesen eltünt volna, de megszerettem, és abbahagytam. Am 2 hónapon keresztül dörzsöld jó erösen 5 perrcen keresztül, és lehet hogy nyom nélkül eltünik (persze függ a mélységétöl, mivel vágtad meg magad, stb.
2013. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi...én annak is örülnék hogyha már halványodna mert ilyen sötét lila
2013. dec. 14. 10:39
 6/7 anonim válasza:
Nekem van lassan fél éves hegem...igaz halványodott meg csak közelről látszik de nagyon érezni ha hozzáérek... De halványodni fog az biztos! De lehet kapni drogériákban krémet rá!!
2013. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez biztato :D köszi
2013. dec. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!