Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szabad saját készítésű fürdősó...

Szabad saját készítésű fürdősóba olyan illóolajat használni amit párologtatásra használunk?

Figyelt kérdés
Szeretnék karácsonyi ajándéknak fürdősót adni. Rengeteg féle illóolajom van itthon, de ezek mind párologtatókhoz jók, remélem lehet használni fürdősóhoz is, mert nem akarok külön venni.

#fürdősó #illóolaj #saját készítésű fürdősó
2013. dec. 15. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki lécci! Sürgős lenne! :-(
2013. dec. 18. 11:25
 2/3 anonim válasza:
nem ajánlott, mivel bőr irritációt okozhat. amúgy én is ezen rágódtam a minap, mivel bőrradírt szerettem volna készíteni az egyik barátnőmnek, és "rossz" illóolajat választottam ki, mivel az is csak párologtatásra használható:((
2013. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Hát nagy kár mert én meg nem akarok most így ennyi pénzt elkölteni illóolajra...de ez van akkor megoldom valahogy.
2013. dec. 19. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!