Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem?...

Segítségre lenne szükségem? 16 vagyok és lény de folyton ideges! Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tavaly is idegbeteg voltam... De ennyire nem... Csak az nyugtat le ha magam bántom (eret vágok) állandóan ideges vagyok depressziós... Minden nap 4 kor kelek és 5 re érek haza... Lehetvettől? Mit tegyek?
2013. dec. 15. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A családodban minden rendben van? Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?
2013. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki rosszba van mindenkivel.... Anyámmal győlöljük egymást.... Nem is tartjuk a kapcsolatot 6 éve... Apámmal rosszba vok, nővéreimmel is és öcsémmel is
2013. dec. 15. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor meg van az idegesség oka. Ezt a "hadiállapotot" kéne megszüntetni.
2013. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző hozzászólónak. A korai kelés nem indok erre,viszont a családi kapcsolataid "rossz"minősége igen. Miért van ez az egész? Te hogyan látod? Kiben van a hiba? Nemártana szakember(pszichológus) segítségét kérned,mert ez csak még rosszabb lesz!
2013. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!