Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koldok alatt, mellbimbo korul...

Koldok alatt, mellbimbo korul szorzet. Dus, vastag szalu, gondor haju lany eseteben ez normalis?

Figyelt kérdés
Regebb kevesebb volt, de egy ideig sajnos borotvaltam es megerosodott, 2-3szor tobb lett. Ez lehet csak a borotva es a szor/hajtipusom miatt vagy lanyoknal ilyen szorosodes mar hormonalis problemaknak tudhato be?
2009. nov. 24. 20:34
 1/4 anonim válasza:
76%
Valamien szinten ez a hormonodnak is betudható,és a géneknek amiket esetlegesen apukádtól örököltél! A borotválás nagyon rossz ötlet volt!
2009. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem biztos,hogy nem hormonális.Nekem is göndör hajam van,és szőrös ezeken a területeken.Ha le is borotváltad,akkor ne is csodálkozz,h megerősödött :S Kár volt!Mostantól kezdd el gyantáz(tat)ni,attól egy idő után majd kiritkul és lágyulnak a szőrök!
2009. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel problemas a terulet, lehet hogy en megprobalkoznek a vegleges szortelenitessel. Bar a nevevel ellentetben az sem jelent teljes es veglegeset, de azert drasztikusan csokkenti. Azt a borotvalast nagyon eltoltad... Menj el azonkivul hormonvizsgalatra, kerdezz utana anyukadnal, hogy kapott e " erosito injekciokat" terhessege alatt.
2009. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

arra rajottem hogy a borotva nagy hiba volt :-s egy eve epilatorral szedem vagy a koldokom alatt gyantaztatom.


utolso valaszolo: milyen erosito injekciokra gondolsz?

2009. nov. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!