Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki tud valamit a ricinusolajró...

Ki tud valamit a ricinusolajról mint hashajtóról?

Figyelt kérdés
Hogyan kell "bevenni", mivel kell bevenni, mennyit lehet belőle stb...ilyenekre lennék kiváncsi

2013. dec. 16. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem a béltükrözés előtti béltisztításomkor egy decit itattak. De az egy elég nagy adag, egyáltalán nem kíméletes hashajtásra volt... Inkább válassz mást, mert a ricinus ANNYIRA UNDORÍTÓ, hogy arra nincsenek szavak. Olyan, mintha étolajat innál. Én előbb okádtam tőle, mint f...stam...
2013. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha belekeverem valami italba akkor is szörnyű az íze?
2013. dec. 16. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a Hunyadi János és a Ferencz József gyógyvizeket. Kíméletesebbek.Az íze az nem, de túlélhető.
2013. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod keverni, mert ez konkrétan egy olaj. Nem keveredik semmivel. Az íze azóta is rémálmaimba jön vissza, de főleg az állag, ami rettenetes.

Keserűsó is működhet.

2013. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!