Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Nem kapok levegőt?

Segítség! Nem kapok levegőt?

Figyelt kérdés
az a problémám, hogy rendszeresen nem kapok normálisan levegőt. ilyenkor úgy érzem, mintha nem jutna el a levegő a tüdőmbe és mindig elkezdek nagyokat sóhajtani, a rendes légzés reményében. van amikor csak néhány órán át tart, de most például már 3-4 napja van ez. mit tegyek?

2013. dec. 18. 18:30
 1/6 anonim válasza:
Menj el orvoshoz,csak ő tud biztosat mondani.lehet hogy pánikbetegsèg.de az orvos a biztos.
2013. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kapj elő egy Airwaves-t!!! A benne lévő természetes növényi kivonatoknak köszönhetően elősegíti a légutak megtisztulását és üde lehelletet biztosít egész napra!
2013. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fontos dolog: dohányzol-e.
2013. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem dohányzok, de viszont rettenetesen stresszes napokon megyek keresztül, ha ez számít valamit. gondolkozom azon hogy emiatt elmenjek-e orvoshoz, de először csak jó lenne tudni, hogy ti hogy vagytok ezzel, illetve hogy mit ajánlotok.
2013. dec. 18. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer olyan légszomjam volt, hogy azt hittem meghalok, nagyon megijedtem, el is mentem gyorsan orvoshoz és az első kérdése az volt, hogy pánikbeteg vagyok? Mondtam nem, aztán később, hónapok múlva derült ki, hogy nálam epe gondol vannak.

Szerintem neked a sok stressz miatt van, valószínű, hogy pánikolsz.

2013. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el egy kis magnéziumot szedni.
2013. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!