Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítséget szeretnék tőletek...

Segítséget szeretnék tőletek kérni. Szüleim gyógyszerfüggőek anyukám és apukám is. Hol kérhetek segítséget? Kérlek olvasd tovább

Figyelt kérdés
Egész gyerekkoromban csak azt láttam, hogy szédülnek :( nagyon sok nyugtatót szednek, több 10 darabot is egyszerre. Igaz már felnőtt vagyok , de mivel ilyen körülmények között lettem felnőtt sajnos az én személyiségem is más lett. Nehezen barátkozom, nincsenek is barátaim, lelkileg és idegileg is nagyon gyenge vagyok :( Félek utcára menni, inkább kerülöm a társaságot . Jártam orvosnál is , de a doki gyógyszereket írt fel nekem. Nem akarok elkövetni a szüleim hibáit. Én nem akarok gyógyszerfüggő lenni. Szerintetek mit csináljak ? Tudtok nekem valamilyen tanácsot adni ?

2013. dec. 19. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak :( Pszichológushoz menj, ne pszichiáterhez. Neked nincs szükséged gyógyszerekre, és a pszichológus nem is írhat fel. A háziorvosodtól kérhetsz segítséget, ő elirányít a körzeti pszichológushoz.
2013. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. dec. 21. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen problémában is segítenének szerintem az ottani szakemberek.

[link]

[link]

[link]

Ezeken az oldalakon jó esélyed van olyan szakembert találni aki elirányít profihoz, aki tud segíteni.

2013. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?ne menj el semmiféle orvoshoz mert ugyis nyugtatót fognak felírni neked,te nem vagy olyan mint a szüleid,éld az életed dolgozz haladj előre találsz magadnak egy párt és meglátod minden másabb lesz mindig foglald le magad valamivel!
2013. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Már 26 éves vagyok és sajnos még mindig bennem van az, hogy így neveltek fel :(
2013. dec. 22. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem ír fel nyugtatót, nincsen gyógyszerfelírási joga.
2013. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!