Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megtudnád, hogy...

Mit tennél ha megtudnád, hogy rákos vagy?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
megölném magam,előtte alaposan kiszórakoznám,és olyat tennék tennék meg mint azelőtt soha,minthogy várjak utolsó végnapjaimra keserves fájdalmak között
2013. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Elmennék doktorbácsihoz és ő megmondja, hogy jó vagy rossz indulatú a daganat!
2013. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtennék érte, hogy meggyógyuljak.
2013. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én a daganattól függően állnék hozzá. Ha jóindulatú, akkor belemennék a gyógyulásba, de ha rossz indulatú több, mint valószínű azt csinálnám, mint az első válaszoló.
2013. dec. 21. 12:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor te is meg az első is gyávák és bénák vagytok. Ma már egész jól tudják ezeket gyógyítani, közvetlen környezetemben több érintett van. Volt 1-2 nehéz évük, műtétekkel meg kezelésekkel, és vár rájuk még min 20 nem nehéz év, boldogsággal, unokákkal. Szerintem rohadt nagy gyávaság lett volna öngyilkosnak lenni. Akkor, ha közlik az orvosok, hogy semmi esély nincs és gyógyíthatatlan, és már csak a szenvedés van, akkor megértem. Amíg van remény, addig nem.
2013. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, módosítanék, a "több érintett a közvetlen környezetemben" így nem igaz. Anyukám érintett, és exem anyukája is gyógyult.
2013. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 5


Lehet, hogy gyáva vagyok, de amiken az én családom keresztül ment, hogy 3 családtag is meghalt rosszindulatú rákban úgy, hogy még az elején mondták, hogy 70% esély van a túlélésre, azt rá egy év múlva meg áttétes lett mindegyiknek és max 1 éven belül meghaltak. 5 éven belül, 3-an haltak meg. Nagymama, nagypapa 2 testévre, édesanyámnak pedig jóindulatú daganata volt. Hála istennek tünetmentes már 4 éve. Szóval Tarthatsz gyáva sz#rnak, de ha megtudnám, hogy rosszindulatú daganatom van, ezek után én nem kezdenék bele a "gyógyulgatásba" azt majd a doki szépen kijelenti egyszer, hogy van fél évem, azt azelőtt meg 1,5 évig szenvedtem a kemó meg a műtétek miatt.. Inkább akkor elmulasztom magam.

2013. dec. 21. 17:37
 8/10 lencsefőzelék ***** válasza:
49%

Egy dolgot biztosan: a kemo"terápiát" (és a sugárkezelést) messziről elkerülném. Rengeteg tévhit van a rákkal kapcsolatban, az egyik ilyen az áttét. Ajánlott olvasni- és néznivalók:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A rák az mindig rosszindulatú...

Rosszindulatú daganat=rák.

2014. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez jogos.
2014. márc. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!