Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha megtudnád, hogy a férjed több mint fél éve találkozgat egy másik nővel, de még nem feküdtek le?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs :D Akkor miért találkozgat vele? 32F
2012. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben... nagyon megromlott a házasságunk, ez tény, bár megpróbáltuk helyrehozni, de nem sikerült.
2012. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megkérném hogy mondja el hogy mi is ez, mért találkozgat valaki mással. De az biztos hogy én kiakadnék (de lehet mások nyugodtam természetűek). Egyet viszont nem hiszek, azt hogy még nem feküdtek le.
2012. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vicuska87 ***** válasza:

Csak kamu, hogy nem feküdtek le!


Leülnék vele megbeszélni a dolgokat!

Mondja el, hogy mi az amit tőled nem kap meg a házasságban.

Beszéljétek meg hogy tudtok e rajta javítani. Ha nem, akkor válás!

2012. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy nem feküdtek le, mint írtam, voltam ilyen helyzetben, mindkét oldalról. Én is találkozgattam úgy pasival jópár hónapon keresztül, hogy nem feküdtünk le egymással, és a férjemnek is volt hasonló kapcsolata.

Van, hogy egyszerűen csak egy másik ember figyelme, érdeklődése hiányzik...

2012. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kuka.

Velem senki ne szórakozzon.

2012. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 menta34 ***** válasza:
Kérdező, talán nézz magadba mit nem adsz meg:)
2012. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen- Lehet, hogy csak a figyelme kell, az elhatározás, a lehetőség.

Szerintem mindenképpen sz.r, mert intimitás, lelki kötődés, neadjisten szerelem is kialakulhat így. Az már nehezebb, mint egy egyéjszakás kaland.

2012. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

en el tudom kepzelni, hogy nem feküdtek le, sok olyan pasi is jar a kurv@khoz akik csak egy kis beszelgetesre vagyik vagy ölelesre.

En nagyon elgondolkodnek, hogy mi van a kapcsolatunkban es hogy miert van a ferjemnek szüksege egy masik nö babusgatasara.


Valami nincs rendben köztetek es a pasi nem tudja mit csinaljon. Közös valtozasok kellenek, mindket fel reszeröl, de ugy a legokosabb, ha te kezded a valtoztatast.

2012. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!