Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon fázós vagyok,...

Nagyon nagyon fázós vagyok, vagy már ez beteges?

Figyelt kérdés
Itthon csak 1 rétegnyi ruhában vagyok, mert ugye van itthon fűtés.. Viszont az iskolában nem túlzottan fűtenek be, így nagyrészt úgy vagyok, hogy egy felső, egy hosszujjú, majd még egy hosszujjú és a téli kabátom (ami két réteg, az egyik lecsatolható), és valamikor atlétát is veszek fel, a kabátomat viszont nem szoktam levenni, ha meg igen, akkor is fázok. Viszont mindenki panaszkodik, hogy hideg van, mégis konkrétan egy szál semmiben ülnek.. Ha pedig máshová megyek, akkor még plusz 1-2 réteggel indulok el, valamint persze két réteg nadrággal is mindig, egy legging plusz egy nadrágom. Alapból elég fázós típus vagyok, és utálok fázni, de egyesek szerint ez már beteges.. Viszont legalább a meleget jól bírom, 40 fokban is vígan elvagyok.. De a telet ilyen részről nagyon utálom.
2013. dec. 21. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy szimplan ennyire melegveru vagy, hogy fazol, vagy a pajzsmirigyeddel lehet baj.
2013. dec. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás is lehet,vagy magas vékony vagy és a nagyobb testfelület több hőt ad le.nasizzál olajos magvakat diót mogyorót, a mozgás is segít. A lányok eleve fázósabbak. A felfázással vigyáz. A kabát remélem a vesédet betakarja. 20/l
2013. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!