Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez beteges ugye? Ugye jól...

Ez beteges ugye? Ugye jól érzem, hogy nem lustaság?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal vádol engem,hogy buta vagyok és lusta és egy akaratgyenge szar. Mondom a tünteket:

- nagyon rosszul alszok,nem tudok elaludni félek elaludni félek,hogy vki bántani fog

- állandóan ennék akkor is ha nem kívánom

-mindig rossza kedvem évek óta nem tudtam őszintén nevetni

-állandóan fáradt vagyok nem tudok koncentrálni

-semmi életkedvem kiégettnek érzem magam

- úgy érzem még meghalni sincs kedvem..szenvedek olyanm érzésem van,mintha a dementorok üldöznének a Harry Potterből..

-nincs kedvem senkihez,semmihez,nincs semmi motivációm,nem akarok szép lenni se semmi..

-meg fiatal vagyok és egyáltalán nem vágyok pl- a szexre

pedig régebben..na értitek remélem

szerintetek is sz@r vagyok éás lusta?


2012. júl. 22. 23:03
 1/9 anonim válasza:
75%
nem csak szereted sajnáltatni magad de ettől nem vagy szar ember az emberiség nagy része ilyen
2012. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szinte minden tüneted ráillik a depresszióra, úgy hogy keress fel orvost

ne maradj így mert csak rosszabb lesz

2012. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
ezjó kifogás hogy betegség, ha az is akkor pszichés amit Te magad tudsz legyözni. valószinüleg depressziós vagy. Nem hinném hegy neked ez jó pedig az irásod azt sugallja. kifogást keresel amire foghatod. Szeirintem igy nincs értelme élni nem hiszem hogy Te élvezed ha mégis hát Te tudod....
2012. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Depresszió, szorongás, vagy valami hasonló. Menj pszichológushoz. Én is éreztem hasonlót, de kikezeltek belőle.
2012. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy pszichológust, mindenképp orvosi segítségre van szükséged, ha túl akarsz lépni ezen, és később normális életet akarsz élni.
2012. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is depresszió és a családod meg a barátaid segítségére van a legnagyobb szükséged!!!
2012. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok és voltam, de engem nem tudtak kiszedni ebből az állapotból, már nem is járok...
2012. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

off


7-es válaszoló ne csak beszélgetős terápiára menj, hanem pszichiáterhez is, aki ad gyógyszert. 1-1,5 évig szedni kell, hogy ne ess vissza.

2012. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 09:00-ás vagyok. Ha nem vesz körül egy szerető, nyugodt, békés családi légkör, vagy nincsenek igazi megértő megbízható barátaid, akkor hiába mész az ország legjobb pszichiáteréhez, vagy pszichológusához, nem fog segíteni!!!
2012. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!