Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a vesém tájékán, olyan...

Fáj a vesém tájékán, olyan mintha nyomna. Vesekövem lehet?

Figyelt kérdés

5 napja fáj a bal vesém. tegnap már a jobb is kezdett fájni, ma viszont már a bal oldalam és a hasam is fáj. Egyfolytában fáj, viszont ha mozgok akkor elég rendesen. A bal combomban is mintha izomlázam lenne. Voltam az orvosomnál, aki megnyomogatta a nyakam, és közölte, hogy túl sokat takarítottam a hétvégén, és azért fáj a derekam. De úgy higgyétek el, ahogy ezt leírtam. Ilyen orvosom van.

A vesémnél olyan érzésem van, mintha a bőröm alatt lenne valami és nyomna minden irányba. Mit tanácsoltok? Köszi


2009. nov. 26. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

úú nekem is pont ilyen van! De már kb egy hónapja! És énsem tom miez..

Ha hátonfekszem még rosszabb! És egy mély levegővételnél pl neked is így..nyom?

2009. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 issti ***** válasza:
100%
Sok minden lehet: felfázás, baci fertőzés.. ha sokáig nem múlik, érdemes kivizsgáltatni, mert lehet akár hasnyálmirigy gyulladás is (oda sugárzik a fájdalom), és azzal nem jó viccelni.
2009. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!