Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fura dolgok jelentek meg ma...

Fura dolgok jelentek meg ma rajtam. Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Itthon allergiára gyanakodnak de szerintem nem az, mármint régebben kimutatták de nem kerültem olyan közelébe amire allergiás lennék,meg a felét ki is nőttem. Amint lesz rendelés elmegyek dokihoz is,de csak az új évben rendel.


Szóvan az egyik ujjamon a bőröm alatt kezdett bepirosodni és viszketett és fájt, most nagyobb lett de méh mindig viszket. aztán mindkét kezemen ilyen csalánkiütés szerű pöttyök jelentek meg amik viszkettek, picit most is lázni de már tünedeznek. a nagyujjamon pedig van egy már begyógyult seb bár nem túl régi(egy vágás) most meg pont ott feldagadt mintha megégettem volna, pedig nem.

És még annyi hogy el kezdett fájni a kislábujjam aminél szintén dudor van és ilyen szúró érzés, ezt több lábujjamon is érzem,de csak ott lett dudor:S


Szóval nem tudom mi ez...vagy mitől lehet... ha valaki tapasztalt már ilyet akkor örülnék egy kis megnyugtatásnak...mert gondolkozom hogy várjak e vagy menjek inkább ügyeletre?


2013. dec. 28. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!