Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrhiba. Apró, pattanás szerű...

Bőrhiba. Apró, pattanás szerű dolgok jelentek meg a karomon, lábamon. Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Már elég régóta, kb. 5 éves koromban észleltem azt, hogy pattanás-szerű, ám sokkal kisebb valamik jelentek meg a felkaromon,combomon. Mostanra már az alkaromon is megjelent. Kozmetikusnál voltunk, ő azt mondta,hogy ezek koleszterin/koleszterol-golyócskák. Ám nem kaptam semmi érdemlegeset erről az interneten. :( Édesanyám szerint a serdülőkorral jön (volt neki is),de kérdem én: 5 éves korom óta serdülök?! Most jelenleg 13 éves vagyok. Van rajtam pár kiló felesleg,nem tagadom. Ettől lehet? Előre is köszönöm a válaszokat! (kíméljenek az unatkozó, hülyeségeket mondó barmok. köszi.)
2011. jún. 26. 23:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Kiegészítés:

a pattanáshoz hasonlóan - ha megnyomom kétoldalról, akkor sárgás-fehér színű,enyhén túrós állagú valami jön ki belőle. Néha, ha jól kinyomom,akkor vérzik is. :( Általánosságban nem fáj.

2011. jún. 26. 23:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a melegben a faggyútermelődés is gyors.Bőrradírral,szellős ruhákkal tudsz tenni ellene,de ne nyomkodd,mert meg maradhat a helye.
2011. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem célszerű felkeresned egy bőrgyógyászt, ő biztosan tud segiteni :)
2011. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

06:48 : Télen is meleg van? Az a gond, hogy az év minden szakában ott van a karomon,lábamon.

23:30 : Erre már gondoltunk édesanyámmal,viszont a városunkban nincs jó bőrgyógyász. :(

2011. jún. 28. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Télen rétegesen öltözöl,akkor se szellőzik úgy a bőr.Ezek irritációtol vannak.dörzsöéstől,stb.A kar bőre is érzékeny.
2011. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az kár. Pedig ez lenne a legyegyszerűbb megoldás. Lehetséges, hogy a kamaszkorod után el fognak múlni, de gondolom nem szeretnél odáig várni, és mivel már gyerekkorod óta vannak, nem biztos ez sem. :(
2011. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!