Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3napja ettem egy 4db füves...

Anonym34 kérdése:

3napja ettem egy 4db füves sütit és még mindig nagyon szédülök és fáj a fejem mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Hogyan segithetnék magamon? Ugye ez nem marad igy? Kérlek írjatok tanácsokat

2013. dec. 28. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Íg jártál. Majd elmúlik.
2013. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%

Szia!


Érdemes lenne megkérdezni egy ingyenes számot, ott szakértők vannak, nehogy komolyabb bajod legyen? Igyál sok folyadékot, hogy ürüljön a szervezetedből.

Őszintén sajnálom a fiatalokat, hogy nem boldogok, és nincs kilásátuk egy családi életre.

Ki akartad próbálni, vagy a többiek kedvéért ettél belőle? Milyen életre vágysz?

2013. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert a fű egészséges :(
2013. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Öszintén nagyon megbántam és azért csináltam mert mindenki mondta hogy milyen de most csináltam életembe elöször és persze utoljára...

És A 2. Válaszolonak köszönöm hogy probàl segiteni!:)

Ja,meg azt el kell mondani hogy hozzá pánik beteg is vagyok :/

2013. dec. 28. 21:05
 5/10 A kérdező kommentje:
És persze nekem is vannak késöbbiekre terveim ,szeretnék egy kedves férjet és gyerekeket és cukrász vagy kozmetikus szeretnék lenni... de félek hogy nem fog valóra vàlni :(
2013. dec. 28. 21:13
 6/10 anonim válasza:

Semmi bajod nem lehet tőle. Ez a rinya pedig nevetséges.

Elmúlik majd a nyavalyád, nyugodt lehetsz!

2013. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Látod? Semmi bajod nem lehet tőle! Mert ez,amit most érzel olyan qva jó!? Igazad van,ne csináld többet! Biztos,hogy lesz belőled valami,ha akarod. Ha rossz gondolataid vannak,akkor ülj le gondold végig,hogy mit kéne csinálni és harcolj! Ne ilyen dolgokhoz nyúlj,mert ez csak hátráltatni fog mindenben. Sok sikert!
2013. dec. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha még itt vagy megkérdezhetem hogy mi lett veled?
2018. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia ma már 21 éves vagyok van parom mar 3eve es egy 1eves gyerekem :) panik betegsegem azota rosszabb megtanultam vele együtt élni :) es soha többet nem csinaltam ilyet es nem is vagyok ilyen tarsasagba aki ilyet csinal
2020. márc. 23. 22:19
 10/10 anonim válasza:
Kicsit megkésve de köszönöm a választ.
2020. júl. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!