Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholmérgezés (? )

Alkoholmérgezés (? )

Figyelt kérdés
amikor kicsit többet iszok,késik a látásom. Azt mondták ez az alkoholmérgezés jele..ez igaz? és ha igen ilyenkor mi a teendő ha alkohol mérgezésem van? most már teljesen jól vagyok...

2014. jan. 2. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszerű a megoldás---> ne igyál
2014. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ott a pont az elsőnél !


Ha te ezt tudod magadról, hogy így reagálsz rá, akkor így van ne igyál annyi alkoholt.

2014. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra magadtól is rájöhettél volna, hogy mi a teendő. Már leírta az első válaszoló.
2014. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy késik a látásod?
2014. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

úgy értem,hogy mondjuk balra van fordítva a fejem. átfordítom a jobboldalra gyorsan, és nem áll össze a kép, csak egy idő után.

igen, erre valahogy én is rájöttem, hogy ne igyak:D de ez az első alkalom volt és előre nem tudtam,hogy ez lesz. mostmeg már nem tudom visszaforgatni az időt.Arra gondoltam,hogy iyenkor kimossák a gyomrom vagy mi?

2014. jan. 2. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a fejedet tudod mozgatni az még nem alkoholmérgezés. Valószínűleg már volt problémád a fókuszálással, de ebbe még nem halt bele senki.
2014. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jaaaa köszi:)
2014. jan. 2. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Két hete vagyok kómában kb,igaz nem vagyok rá büszke,de ilyenem még nem volt!BUÉK!
2014. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!