Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fiúkat mennyire zavarja az...

A fiúkat mennyire zavarja az ha egy csaj enyhén narancsbőrös?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
azt szeretem mikor a nő narancsbőrös, utal arra, hogy érett, és komoly, nem olyan fiatal, feszes testű, mint a mai lányok.
2014. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Azt szoktam mondani, minél többet simogatom, annál hamarabb eltűnik...
2014. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk többsége nem tudja, mit jelent az, hogy narancsbőr. Ez a kifejezés a nők sajátja, általában egymást szokták "jóindulatúan" illetni vele.
2014. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy férfi nincs ezzel tisztában. Én akárhányszor mutogattam mindig kinevettek hogy nincs is ott semmi. :D Szóval ez tipikus női para. :)
2014. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem semennyire! A lányok hajlamosak akkor is hibát keresni magukon/magukban, ha nincs!
2014. jan. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm évek óta panaszkodik erre, de én még sose vettem észre és nem is látok ott semmit. Szóval jó lenne ha felvilágosítana hogy az most miért narancsbőr ami szerintem csak sima bőr :D
2014. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!