Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz ez a bioritmu...

Szerintetek igaz ez a bioritmus dolog?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosabban mit akarsz tudni?
2014. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy lehet-e hinni ennek a dolognak, és nem csak valami hülyeség, mint a horoszkóp
2014. jan. 4. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire vagy kíváncsi, mert ennyiből semmit nem lehet mondani.
2014. jan. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én vagy találtam egy csodaszert, vagy az ezos vonatkozása nagy humbug, mert olyan napokon is toppon voltam, amikor a "görbék szerint" nem kellett volna. No, persze arra akartam koncentrálni, hogy toppon legyek, szóval a vonzás törvénye jobban működik.


Viszont van egy másik értelmezése a bioritmusnak, ez nem ezo vonatkozású, hanem a te életritmusod, ami különböző élethelyzetekben kialakul, ide tartoznak az alvási, evési szokások, mikor vagy éberebb, mikor vagy álmosabb, hogy éjjeli bagoly vagy, vagy korán kelő... stb. Van pár alap dolog, ami ha passzolnak hozzá az aktuális körülmények, akkor könnyebben mennek a dolgaid, ha nem passzol, akkor jobban meg kell küzdeni. De ez inkább biológiai dolog, mint ezo vonatkozású.

2014. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!