Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torokmandula műtét után ami...

Torokmandula műtét után ami altatásban zajlik?!

Figyelt kérdés
Ágytálat fogok kapni v ki fogok tudni menni wc-re a műtét után aznap? 16/L
2009. nov. 29. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre válaszolva: Attól függ hogy kéred. Van aki altatásban kári, a bátrabbak érzéstelenítéssel. Ha ájulós vagy akkor kérd altatásban...


Második kérdésedre a válasz: Ágytálat fogsz kapni legalábbis az első napokban, mert nem igen lehet felállni, meg hirtelen mozdulatokat csinálni...

2009. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legelső voltam, még annyit hozzáfűznék, hogy amikor nekem vették ki, aznap nem is ehettem / ihattam semmit így mire a műtétre sor került kipisiltem minden, így a műtét után nem is nagyon kellett wc-re mennem. Amikor meg már kellet akkor nagyon óvatosan kimehettem.
2009. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Igen, altatásban lesz, csak ez az ágytálas dolog uh :S
2009. nov. 29. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi az ágytállal,nem azt nézik ott,hogy mit csinálsz mit nem.Nekem a fenekem műtötték ennyi idősen sipoly miatt,jó nem fiatalokkal voltam,mert feltettek a felnőtt osztályra,de éjszaka nem kelhettem fel a gerinces érzéstelenítés miatt,muszáj volt ágytálba pisilni.Nem ciki,rajtad a takaró senki nem lát semmit,a fülüket meg befogják akkor.


A mandulaműtét meg olyan,hogy.10 évesen vették ki az orrmandulám,helyi érzéstelenítéssel,hát majdnem beszartam,a dokit sugárba hánytam,pedig nem akartam.És igen,rohadtul fáj,főleg mikor felfesztették a szájpadlásom.Másnap sőt harmadik nap sem tudtam nyelni,pedig kellett volna,én inkább kiköptem a vesetálba,mert a nyelés kín volt tényleg.

2009. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem honnan szedted,h lesz ágytál...az a gerinces érzéstelentősöknek van,mert nem kelhetnek fel egész nap.te max félrebeszélsz,de járhatsz
2009. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kapsz ágytálat. Ha nem igazán megy ágytálba a dolog, kísérettel kimehetsz, persze ez attól is függ, hogy érzed magad.
2009. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!