Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasi 'foltok' mire utalnak?...

Hasi 'foltok' mire utalnak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

régebben a hátamon ''foltok'' jelentek meg, azt mondták, hogy azért mert nem mosom meg rendesen, és azóta mindig erősen, amennyire tudtam levakartam a hátamról a ''koszt'

valamilyen szinten akkor is ott maradtak, viszont mikor napoztam, vagy sokat jártam napon, 100%-ban eltűntek..

naponta fürdöm természetesen...tavaly szeptemberen halvány azt hiszem ugyanolyan foltok jelentek meg a hasamon, de erre már csak utólag emlékszem vissza, észre sem vettem és még sötétebbek lettek, majd tanácsot kértem, azt mondták, hogy alapozóval kenjen le, megtettem, de nem lett jobb, próbáltam levakarni magamról, de nem halványodott, inkább még erősített a barna színén, egy kefével, kisebesítettem a 2 foltot, és megvártam míg szépen besebzenek majd lekopnak, de csak halványabbak lettek (de lényegesebben jobban néznek ki, mint korábban) most megjelent egy ugyanolyan folt nem sokkal a másik 2 besebeztetett folt fölött, ezt már még sebesíteni sem sikerül :S ( mellkasomon kezdenek, halvány foltok megjelenni) erre van valami kenőcs? mit tehetnék? ((sajnos a tb-m nem érvényes :( bőrgyógyászhoz nem fordulhatok, házilag kellene megoldanom))


2014. jan. 4. 12:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!