Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Léci írjatok vagy...

SEGÍTSÉG! Léci írjatok vagy írjatok tippeket! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában annyira hipohonder vagyok !! Mindenért elkezdek aggódni pl: elmentünk turázni hozzá nyultam egy levélhez utána beszéltünk a veszetségről erre el kezdtem mondogatni hogy azt a ledvelet biztos megnyalta egy veszett állat és most énis az vagyok. Meg pl egy picit fáj a hasam elkezdek gondolkodni mondom magamban biztos vakbélgyulladásom meg hasolók!!!! Léci írjatok hogy mit tudnék csinálni vagy csak valami megnyugtatást hogy más is küzd ilyennel!!!

#stressz #aggodalom #Hipohonderség
2014. jan. 4. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos korban szinte mindenki gondol ilyenekre, ugyanúgy ahogy a halálra és az attól való félelemre is. Aztán,ahogy egyre többet tapasztalsz rájössz,hogy nem minden olyan veszélyes,mint ahogy gondolod.
2014. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Sztem a halál elég veszélyes..


Kerdezo. Egyetlen egy betegseg van a vilagon aminek a halálozasi aranya 100%. Ez pedig nem más,mint az élet.

Szimplán taknyon kellene tenyerelni mikor elkezded feleslegesen gerjeszteni a hülyeséget,sztem az segitene.

2014. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!