Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ájultam el egy forró...

Miért ájultam el egy forró fürdés után?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a forró víztől kitágultak az ereid (azért tágulnak ki melegben, hogy több hőt tudj leadni, ne melegedj túl). Mivel kitágultak, beléjük áramlott a vér, leesett a vérnyomásod, és elájultál. Remélem azért már jobban vagy :)
2014. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is fordult már elő régebben.A fürdővíz is forró volt,meg a fürdőszobában is meleg volt nagyon,és kevés volt a friss levegő.Miután kiszálltam a kádból,akkor ájultam el,és a mosdó alatt tértem magamhoz jóval később,és csak később vettem észre,hogy az államat beütöttem a mosdókagylóba(Már nem tudom mennyivel).Nagyon fura érzés volt,mert egyáltalán nem fájt amikor beütöttem,csak utána.Biztos veled is valami hasonló történhetett.Nem feltétlenül kell valami betegség ahhoz,hogy elájulj,de nem árt ha elmész vérvételre,mert lehet az is,hogy vérszegény vagy,de inkább valószínű,hogy a forró fürdő,és a levegőtlen,túl meleg fürdőszoba volt a felelős az ájulásodért.
2014. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket :)
2014. jan. 5. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!