Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Crohn BETEGSÉG? Mit lehet...

Crohn BETEGSÉG? Mit lehet ennél a betegségnél enni?

Figyelt kérdés
Csak 3 hét mulva fogadja a férjemet a gasztroenterológus mit ehet addig hogy ne rontson az állapotán ? Van itt aki tud tanácsot adni?

2014. jan. 7. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Addig is javíthat az állapotán gyógynövényekkel.Egy orvosi könyvben van róla szó, pár tapasztalat is van.Ha esetleg érdekel, akkor szívesen beszkennelem és elküldöm emailben.Jobbulást a férjednek!
2014. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igen érdekelne elküldheti , nagyon örülnék neki már sokat böngésztem de igazán olyan oldalt nem találtam amit kerestem róla.Üzenetben elküldöm az email címem .Üdv Tünde
2014. jan. 8. 20:19
 3/4 anonim válasza:
Nem győzőm hangsúlyozni hogy a Crohn betegségnél nincsenek örök érvényű szabályok!!! Aranyszabályok vannak, de mindenkinek más! Nincs alapvető diéta amit kötelező betartani. Nagyon sok Crohnos érzékeny a tejre, mások a csípős dolgokra, ez mindnekinél más... Mindenkinek magának kell kitapasztalnia azt, hogy ő neki mi a jó és mi nem (célszerű írni hogy mikor mit eszek és milyen hatással van rám) Ugyanakkor ez sem örök érvényű, mert lehet hogy 10 év múlva már semmi bajod nem lesz egy pohár tejtől, még akkor is ha előtte hánytál tőle(Igen, van ilyen is) Tehát próbálgatni kell... Ízlik? Jólesik? Jól vagy? AKKOR EGYED! Ilyen egyszerű.
2014. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom már tizenéve Crohn beteg. Ennyi év alatt alaposan kiismertem, és biztos vagyok benne, hogy az étrend sokat segít. Írj privát üzenetet ha szeretnél, részletesen leírom ott.
2014. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!