Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » EKG vizsgálatnál mennyire...

EKG vizsgálatnál mennyire kell levetkőzni? Nadrág maradhat? És ez a seb nem "zavar majd be"?

Figyelt kérdés

A vetkőzést csak azért kérdezem, mert éppen megvan a menzeszem, és így nem szívesen válok meg a nadrágomtól... Persze ha muszáj, akkor oké, csak szeretném előre tudni, hogy mi vár majd rám. :)


A seb pedig a jobb bokámnak a belső felén van a csontnál, még nem kezdett el varosodni, nagyjából 1x0,5 cm. nagyságú. Úgy tudom, a bokára is tesznek a mérésnél tappancsot vagy fogót, már nem emlékszem pontosan. Nem gond, hogy van ott egy beforratlan seb?


Köszi a segítséget!

17/L



2014. jan. 7. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Maradhat a nadrág. Valóban tesznek a bokára egy fogót, de ki fognak kerülni egy egy centiszer fél centi nagyságú sebet :D Nem vagy te egy kicsit szorongós? :D
2014. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportorvosnal nekem aszem a felsot kellett levenni, nadragra már nem emlékszem. jobb ha tampon+betet megoldással és nem átlátszó női pamut alsonadragban mész el. Seb nem fog bezavarni, mert akkor egy osszezuzodott testű emberen, hogy tudják megcsinálni?!
2014. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


De, egy picit talán. :D Csak nem szeretem a kellemetlen helyzeteket, mint pl. az ilyenek, mármint hogy pont most kellett megjönnie... Egyébként már eléggé a végén vagyok, inkább már csak pöttyözget, tehát a tampon kilőve... Na mindegy, végül is dokik, nem lesz ott semmi ciki. :)


Akkor teszek tapaszt a sebre! :)

2014. jan. 7. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak felülről kell levetkőzni, és a nadrág szárát kell felhúznod a combodig.
2014. jan. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként ma voltam, tényleg csak felül kellett levetkőznöm, még a cipőmet sem kellett levennem, csak felhúznom a nadrág szárát.


:)

2014. jan. 8. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Na ugye mondtam. :)
2014. jan. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!