Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni a köröm...

Hogy lehet leszokni a köröm rágásról?

Figyelt kérdés
Ha a stressz vagy az ideg elönt akkor elkezdem rágni a körmöm, körülötte a bőrt, de teljesen véresre húsig rágom és egyszerűen nem tudom hogy lehetne leszokni róla. Kérlek segítsetek.
2009. nov. 30. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
huh! nálam nem volt ilyen komoly a helyzet! amúgy én azt csinálom hogy ha belerágok a körmömbe akkor levágom norm. méretűre (bár én csak "hobbiból" rágtam(om)) és akkor megállít a fájdalom mert ha a körömhúsra harapok fáj mint állat... hát én így! amúgy ha ilyen komoly lehet kéne pszichológus. érdekesség képp: bátyám és nagymamám/papám azt mondta (szerintem piszkálás ként) hogy kend be kakival. garantált hatás... őő hát ha más megoldás nincs vásárolj egy háziállatkát (ha nincs) vagy menj le a parkba...
2009. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én volt, hogy belakkoztam (bár ha fiú vagy az érdekesen néz ki) és így meg tudtam állni, hogy ne rágjam. vagy én is nagyon kicsire levágtam, hogy ne lehessen már mit rágni rajta. ha nem szereted a lakkokat mert pl. feltűnő akkor lehet színtelennel. egy azért fontos, hogy a lerágott körmöt ne nyeld le, legalább köpd ki. súlyos vakbélgyulladást okozhat!!!
2009. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezzel az a baj hogy fiú vagyok. De ez a gyulladásos rész eléggé elrémisztett :O
2009. dec. 2. 05:16
 4/5 anonim ***** válasza:
15:24-es vagyok. én még azt csináltam régen, hogy megbeszéltem magammal, hgoy csak a hüvelykujjamat rágom, a többi tabu. így is tettem. aztán utána már arról is leszoktam. lassan.
2009. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehetkapni köröm rágás elleni lakkot ami kegyetlen ízű ha rágod és az a jo benne, hogy teljesen átlátszó. így ha fiú vagy nem látnák . :)
2011. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!