Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok leszokni a köröm...

Hogy tudok leszokni a köröm rágásról?!

Figyelt kérdés
Nem akarom rágni a körmömet mert undorítóan néz ki... És a bőrőmet is rágóm és azis nagyon gusztustalan... : / és lány vagyok így még rosszabb.:S és nem akarom rágni de mindig sikerül. : / MInidg elhatározom hogy most nem...de nem válik be. : S
2011. jún. 17. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ősrégi trükk: kén a köröm alá...
2011. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

kén a köröm alá?! -.-

. Esetleg vmi más ötlet ?!

2011. jún. 17. 14:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Műköröm..azt tuti nem rágnád..
2011. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt anyum nem engedi. : / Csak 8.- évvégén. :)
2011. jún. 17. 14:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok; nagyanyámat úgy szoktatták le. Vagy szappannal, már nem is tudom.
2011. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
o.O hát... Nemtom.:) de már nagyon undorító és a bőröm is olyan pfuj. :S És áh. :S És nem megy. nemtudok egyszerűen.:S
2011. jún. 17. 14:27
 7/14 anonim válasza:
Szaraz spagettitészta, nyers zoldségek gyumolcsok, magok (tokmag, szotyi, stb.) ragcsalasaval; amelyiket szereted. Kèszitsd oket magad mellé, és mikor ragnad a kormod, ezekbol egyél. Aztan par hét alatt megno annyira a kormod, hogy mar sajnalnad leragni, akkor apolgasd, reszeld ahelyett, hogy vagnad, lakkozd (akar szintelen lakkal), szedj valamilyen koromerosito vitamint, vagy hasznalj koromagyborapolo krémet, ilyesmiket, ha teheted. Ha idegesség miatt ragod, még jot is tesz, ha inkabb gyumolcsot, zoldséget ragcsalsz, plusz a vitaminoktol a kormod is megerosodik. Van valami haj-és koromkapszula, nem tudom a nevét, néha reklamozzak tévében, annak is utananézhetsz.
2011. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Vree ***** válasza:

Ápol körömcsipesszel és lemosóval. Ha más nem megy vágd le, akkor nem tudod rágni ha nincs.


Bőrrágástól óvnálak, fertőzést szedhetsz össze. Találj ki valami mást. Malmozz az ujjaiddal vagy akármi.

2011. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez egy jó tipp! : ))
2011. jún. 17. 14:41
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó neked is köszi :)
2011. jún. 17. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!