Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés szülni? Milyen...

Milyen érzés szülni? Milyen fajta fájdalmat éltetek át? Olyan érzés, mint a menstruációs hasfájás?

Figyelt kérdés
köszönöm, csak kíváncsi vagyok:)

2014. jan. 8. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A menstruációs görcstől 100x erősebb. Én érzéstelenítő nélkül szültem, mert állítólag annyira gyorsan jött a baba, hogy nem lett volna idő rá. De akkor ott szinte megbolondultam a fájdalomtól.
2014. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
Sokkal erősebb, ha nem volt még komolyabb baleseted, műtéted, stb, akkor még nem tudod elképzelni, milyen az erős fájdalom. Egy fogfájás, foghúzás, menseses görcs ehhez képest semmiség.
2014. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy attól a fájdalomtól hogy hogy nem ájul el az anyuka? és hogy van ereje még nyomni?
2014. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
Úgy nem ájul el, hgy fekszik, a lába fel van emelve, jut elég oxigén az agyba.
2014. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ilyen fájdalom nincs még egy...nem lehet összehasonlítani...a fájdalomtól ordítani tudnál, de azt sem lehet, mert nyomni kell...a tolófájások a legdurvábbak! Akkor már az adrenalin dolgozik, hogy végig tudd csinálni...egy menstruáción csak röhögnél szülés után...


A méhszáj kb fél cm átmérőjű. A gyermek feje 7-10 átmérőben. És át kell préselned úgy, hogy max 4 ujjnyira tágulsz!

2015. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!