Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az LSD a herbal és a marihuana...

Az LSD a herbal és a marihuana között mi a különbég? Valamint a heroin és a penta között?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyaga, előállítása, hatása, ára, színe, szaga kiskutyafüle, gyakorlatilag minden...
2014. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Marihuána: szárított kendervirágzat. Hatóanyaga THC. Hatása 2-3 órán át tartó enyhe eufórikus kényelmes érzés, megváltozott szemlélet- és gondolkodásmód. Fizikai függőséget nem okoz, csak enyhe lelki függőséget. Közvetlen halált nem okoz, túladagolni gyakorlatilag nem lehet. Rendszeres hosszútávú használata rontja a memóriát és a kognitív képességeket, de mértékkel, alkalomszerűen használva gyakorlatilag veszélytelen.


Herbal: a herbal egy szintetikus drog egy JWH-018 nevű vegyület(valójában egy idegméreg) A THC hatásait próbálja utánozni (szerintem kevés sikerrel) gyakran rosszúllétet okoz, és bizony meg lehet tőle halni. Hatása kb. 15-40 perc.


LSD: egy hallucinogén drog. Hatása 8-12 óra. Színeket, geometriai alakzatokat lát tőle az ember, de előfordulnak más víziók is. Hozzászokást nem okoz, sőt csak bizonyos időközönként tudja az ember használni mert a szervezet megjegyzi, és ha nem telik el elég idő a két használat között akkor nem hat a szer. A legnagyobb veszélye a dolognak, hogy a hatása alatt könnyen balesetet szenvedhet az ember, illetve vannak ilyesztő hallucinációk amitől akár meg is lehet őrülni. Hallottam olyan emberről aki néhány óra leforgása alatt teljesen megőszült annyira félt a vízióktól.

A heroin: egy félszintetikus ópiumszármazék. Ez egyik legaddiktívabb kábítószer. A legtöbb heroint kipróbáló ember soha nem tud többé leszokni róla. Hatása alatt az ember átéli a tökéletes menyországot, a hatás elmúltával pedig a poklok poklát. Hatása rászokás állapotától és fogyasztási módtól függően 3-6 óra. A hatás első szakaszában elképzelhetetlenül intenzív mámoros eufória tölti el az embert ami fokozatosan átalakul egy tökéletes nyugalmi álapottá ami pár óráig tart. Ahogy az ember egyre jobban rászokik ezek az élmények egyre enyhébbek és a drog már csak a rosszullét elkerüléséhez kell. Ahogy Csernus mondja, a heroinról a legnagyobb tévhit, "hogy erősebb lehetsz nála". Akármilyen erős akaratú ember vagy ez a drog függővé tesz.

A penta: nem tudom mi, biztos valami dizájner fosch Amikor még én voltam tizenéves, akkor nem volt.


Én azt tanácsolom, hogy ha egymód van rá, akkor ne próbálj ki semmilyen kábítószert, mert elveszi a pénzedet az egészségedet, valamit az idődet amit értelmes dolgokra tudnál fordítani. Én bizony nagyon bánom hogy kipróbáltam ezeket a dolgokat. Az általad leírtak közül csak a marihuánát fogyasztottam, azonkívül kokaint, novocaint, sziput, és ópiumszármazékokat (nem heroint, hanem enyhébbeket). Nagy csapda ez amikor kipróbálod akkor nagyon tetszik, úgy érzed te sz@artad a spanyolviaszt, aztán eltelik pár év és ráeszmélsz hogy baromságokra pazaroltál értékes éveket.

2014. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az előző válaszolónak respect.

a pentakristály szintetikus drog, szar, felejtsd el.

ha drogozni akarsz (szerintem erős kifejezés erre a "szerre"), akkor csak füvezz. (marihuana, fű, mariska, zöldike, spangli, joe, stb néven ismert)

2015. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!