Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy csináljak jégkását ha...

Hogy csináljak jégkását ha nincs olyan gépünnk hozzá? Olyan jól esne hideg jeges jégkása! Próbálkoztam már többször is, de nem lett a legjobb!

Figyelt kérdés

#jégkása készítés
2012. júl. 15. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
fagyassz meg mondjuk egy kólát, ha megfagyott vedd ki a fagyasztóból, várj amíg kicsit kienged aztán vágd szét a palackot és törd össze a jeget
2012. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NagyonGonosz ***** válasza:
Jégkockával könnyebb, de mindegy csak jég legyen: beteszed egy zacskóba és klopfolóval, kés nyelének végével, kalapáccsal összetöröd pici darabokra, majd kiöntöd a zacskóból egy pohárba.
2012. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A másodikat már próbáltam de az elsőt még nem és pont van egy lefagyott ice teám nem cola de mindegy most vettem ki nem rég!
2012. júl. 15. 14:06
 4/8 A kérdező kommentje:
De köszi mind a kettőtöknek!
2012. júl. 15. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lapos műanyag dobozban tedd be fagyni, amit akarsz (gyümölcslevet, felhígított szörpöt stb.), félóránként-óránként keverd át villával, hogy ne tudjon összefagyni, csak kásás maradjon. Nem tudod persze annyira egyenletesen apróra törni, mint a gép, de majdnem olyan lesz :)
2012. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez nem hülyeség! Kipróbálom!
2012. júl. 15. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
A kisebb darabokra tört jeget át is turmixolhatod.
2012. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pl. fél literes flakonba tölts üccsit,tedd a fagyasztóba,ha már mondjuk félig fagyott(tehát ne hagyd teljesen megfagyni)vedd ki,és rázd össze.
2012. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!