Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Ilyen...

Mi lehet a probléma? Ilyen tünetek mellett mire kellene gyanakodnom? (mert amúgy elég parázós vagyok és nekem persze egyből a legrosszabb jutott az eszembe)

Figyelt kérdés

Kedden wczés közben fájdalmat éreztem és vérzett is kicsit a végbelem, ez jól látható volt a WC papíron és a WC csészében is. (nem a székletem volt véres, hanem mellette, friss, piros vér)

Azóta is tök fura érzés van a végbelemnél, nem konkrét fájdalomnak nevezném, hanem inkább feszítő-csípő-viszkető érzés és ez váltakozva. Sokszor érzek olyat is, mint ha lenne ott valami, pedig megtapogattam/néztem és nincs - így az aranyeret kizárnám.


Ezenkívül pár napja a hasamban is fura érzés van, mint ha lenne benne valami nehéz, ami lefelé húzza..

Baromi egészségtelenül étkezem mostanában sajna, van, általában délben eszek először és utána már csak 1x, vacsira, de akkor meg jó sok mindent.


Lehetnek a panaszok összefüggésben a rendszertelen táplálkozással? Eléggé megijedtem mert a neten szinte mindenhol a rákról írnak..


Fiatal vagyok egyébként, 22 éves.


2014. jan. 12. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Előfordulhat aranyeres csomó (valahol a visszér egyik öblében kialakult vér-alvadék), ami csak alaposabb kitapintás után érezhető, de jelenlétével enyhe idegentest érzést ad. Az enyhe vérezgetés egyébként erre utalhat. Magától is feloldódhat, de sokszor két ujj között szétnyomható és majd feloldódik a visszéren belül. A puha, rendszeres széklet biztosítása ilyen esetekben a legfontosabb.
2014. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!