Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csak 4-5 naponta sz*rok az...

Ha csak 4-5 naponta sz*rok az nagy baj?

Figyelt kérdés

Igazából tudnék minden nap, de szerintem egyszerűen időpazarlás.. Azt hallottam, hogy minél tovább tartogatjuk, annál több salak lerakódik bennünk. Ez igaz? Amúgy valóban néha csodálkozom, hogy kb. 5 nap után milyen kevés jön ki, pedig hát 5 nap alatt elég sok mindent eszek. Ebből milyen problémáim lehetnek?

16/F



2014. jan. 11. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ritkán sz*rni nem egészséges. Erre magad is rájöhetsz ha megtekinted a produktum méretét, ami saját bevallásod szerint is töppedt. Ha naponta sz*r akkor egy rendes mennyiség kijön, így meg összetömörödik.


Amúgy röhögtem egyet a kérdéseden :)

2014. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"de szerintem egyszerűen időpazarlás.."

Azt a másfél percet ne sajnáld már rá...

2014. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4-5 napig vissza tudod tartani? -.-
2014. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész vécére?????? Elfogyott a vécépapír, vagy mi a szar!!???? Látom valaki nagyon unja magát...
2014. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Aranyer problémák és rák. Majd később megtudod.
2014. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, baj! Menj el a patikában és vegyél ilyen hashajtót vagyis székletlazítót. (Nagyon jó) Ez a neve: Moxalole

1 nap 3x kell szedni tasak tartalmát fél pohárban felkevered vízbe és megiszod. 1800Ft 20DB. Egyéb információkat a patikában kapsz!

Hogy milyen bajod lehet? Bélcsavarodás..

2014. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem egészséges-csodálkozol ha kitünteted magadat Arany-érrel!! (hacsak nem takarékosság: papír, és víz Brrr )
2014. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nem egészséges haver.
2014. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tényleg vissza tudom tartani és elég furának tartom énis :D amúgy nekem az nem megeröltető hogy visszatartsam mert csak ha akarok vécézni akkor tűnik fel hogy kell.. köszi a tanácsot 6-os de nekem nem kellenek ilyen gyógyszerek mert nincs szorulásom vagy ilyesmi, tudnék én magamtól is minden nap csak amint írtam szerintem időpazarlás stb.. :)
2014. jan. 11. 23:32
 10/15 A kérdező kommentje:
szóval azt mondjátok hogy minden nap menjek el vécére?
2014. jan. 11. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!