Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy nem megfelelő partner...

Egy nem megfelelő partner okozhat szédülést?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha a partneremmel vagyok együtt (szeretkezés után), többször előfordult, hogy szédültem. Ha nem találkozunk kb. 1 hétig, rendbe jövök, semmi bajom. A saját otthonomban ismét feltöltődök, és jól vagyok. Egyébként hozzá kell tennem, hogy sosem veszekszünk, jól megértjük egymást, megkapom a tiszteletet, mindent.S mint embert, nagyon szeretem.


Lehet, esetleg az energia áramlásunk különböző? Vagy a tudatalattim úgy gondolja, hogy nem Ő az igazi nekem? Az igaz, h nem vagyok szerelmes.


Járt már Valaki így? Tapasztalt már ilyet Valaki?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 13. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyire kellemetlen a dolog. Azaz mennyire szédülsz? Nem olyan mint egy alacsony vérnyomásos tünet? Aktus után előfordulhat.


Egyébként ha ezek pszichés tünetek, akkor az okát csak te tudod kideríteni.


Érdemes végiggondolni, hogy korábban más partnereknél előfordult-e ilyen. Ha nem, akkor itt mi a különbség. Stb stb.


Ha korábban másnál is előfordult, akkor lehet, hogy nem a partnerrel van gond, hanem magával az intim közelséggel, az aktussal esetleg.


Természetesen a psziché, tehát akár egy nem megfelelő partner is kiválthatja a tüneteidet. Innen távolról ezt nehéz megmondani, de elképzelhető.


Sok nő pl. nem színleli a fejfájást amikor aktusra kerülne a sor, hanem ténylegesen fáj a feje, aminek a hátterében pszichés problémák állnak. Persze ebből lett a mókásnak vélt közhely, hogy "jaj ne szívem, fáj a fejem" pedig nagyon is érdemes lenne komolyan venni.

2014. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!