Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én miért nem vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem vagyok egy megfelelő partner a lányok számára?

Figyelt kérdés

Végzős egyetemista srác vagyok egy jó egyetemen. Jó a külsőm, igényesen öltözöm, ápolt vagyok, tájékozott, vannak hobbijaim, és társaságban is megállom a helyem. A csajokat nőként kezelem, nem bunkózok velük, de nem is vagyok nyájas.

Mi lehet az oka, hogy mindig lekoptatnak? A 18-23 éves korosztálynál szoktam próbálkozni (én is 23 vagyok), és nem várok el többet, mint amit én is nyújtok: igényességet, ápoltságot, nőies kisugárzást (ennek én nyilván az ellenpárját nyújtom, mielőtt valaki kiforgatná :P), és legalább egy alapszintű intelligenciát.

Mégis állandóan fejjel megyek a falnak, és nem értem miért. Az önértékelésem kezd teljesen összeomlani, mert nem látom, hogy hozzám hasonló kvalitású embereknek ez a téma ekkora problémát okozna.


2013. márc. 18. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
chatalj csajokal az interneten
2013. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Vagy nem igaz amit leírtál vagy a stílusod gagyi.. mármint élben mikor beszélsz velük. Legyél már határozott és tudd hogy mit akarsz tőlük...te vagy a férfi neked kell cselekedni!!!
2013. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De ezaz, határozott vagyok, meg ha olyan a helyzet, akkor el is viszem a dolgot a csókig, minden jónak tűnik.. Aztán mikor elhívnám őket újra, leráznak.

Ez az egészben az érthetetlen, hogy én élőben teljesen azt szoktam érezni, hogy mennyire jól megy, aztán jön a hidegzuhany, amikor legközelebb hívom.

2013. márc. 18. 12:48
 4/17 anonim ***** válasza:
Hol szoktál ismerkedni ezekkel a lányokkal, akik lekoptatnak?
2013. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Teljesen változó. De nem neten, mindig élőben.
2013. márc. 18. 12:52
 6/17 anonim ***** válasza:
próbálj olyan helyeken ismerkedni, ahol hozzád hasonló emberek vannak többségben.. igényesebb, kultúráltabb szórakozóhelyekre gondolok elsősorban, ahol többet lehet beszélgetni.. lehet, hogy az elején itt se találod meg a párod, de összebarátkozhatsz másokkal, akiknek az ismerősei között talán megtalálod a neked való lányt.. csak egy tipp :)
2013. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na, ez az a típusú szórakozóhely, amiből a fővárosban van kismillió, de ahol én lakom, ott a full tuc-tuc diszkókon kívül, semmi.
2013. márc. 18. 13:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül magadban kell keresni a hibát, hanem inkább nem megfelelő lányokkal ismerkedsz. Ennyi idősen nem feltétlenül ezek az erényei a mai srácoknak, amiket te ide leírtál, a lányok a kicsit "rosszabb" fiúkat keresik még ilyenkor. Persze vannak kivételek, de talán te pont nem ezeknél próbálkoztál eddig.
2013. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Najó, de akkor mi a megoldás? Miből tudhatom, hogy valaki "nekem való"-e? Mert amúgy nem az ilyen buta ribis lányoknál szoktam próbálkozni, hanem aki igényesebb, kommunikatív, stb.
2013. márc. 18. 13:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a megoldás hogy vársz 30as életkorodig, 28+os nőnek már kezd megkeményedni a buksija, és a megbízható kapcsolatot keresi. (persze vannak akik nem)
2013. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!