Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok, már 3 éve...

15 éves fiú vagyok, már 3 éve pattanásos vagyok. Nem tudom mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
már 3 éve problémáim vannak a pattanásokkal, eleinte kevés volt,de mostanra már nagyon sok van.Nagyon nagyok, pirosak és csúnyák.Az összes házi praktikán végigmentem amit csak találtam az interneten, meg hallattam, de egyik sem vált be.Drogériákban vásárol termékeket is kipróbáltam, de az se segit.

2014. jan. 13. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
?-jel helyett .-akart lenni , csak nem engedte úgy kiirni
2014. jan. 13. 17:58
 2/7 anonim ***** válasza:

A drogériás cuccok nem is igen fognak beválni arra amit írsz, az én 14 éves lányomnak írta fel ezt a bőrgyógyász, de a háziorvos is felírja, receptköteles. [link]

És a másik ami még használt ez a szappan [link]

2014. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj, ő kezeli majd. A hátadon is van? (akkor még lehet, hogy gyógyszer is kell, belsőleg is kell kezelni)De mindenképp szakorvoshoz menj. Esetleg szüleiddel beszéld meg, tudnak-e jó szakorvost /magánorvost.
2014. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a hátamon nincs, de a mellkasomon van mindig 3-4 kcsi,de az nem vészes
2014. jan. 13. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a lányomnak a hátán is tele volt, már nagyon szép neki, a második tubus kenőcsöt kezdte meg.
2014. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Ki fogom probálni :)
2014. jan. 13. 18:35
 7/7 anonim válasza:
a fiamnak is voltak ilyen problémája.minnél előbb menj el bőrgyógyászhoz és majd ő ir fel gyógyszert.De ne menj szóliba.
2014. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!