Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az előbb véletlenül megkarcolt...

Paris hilton kérdése:

Az előbb véletlenül megkarcoltam az anyajegyemet, vérzett is egy kicsit. Menjek el vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon félek
2008. júl. 16. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha félsz, akkor menj el, hogy megnyugtasson, de ha nem tartod annyira mélynek a sérülést, akkor pár napig figyeld, hogy változik-e. Növekszik vagy jobban kiemelkedik, ezek veszélyesek (lehetnek).

Melyik testrészeden és milyen mélyen történt?

2008. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt eccer hogy elvakartam (mellette volt egy szúnycsípés)és nekem is vérzett és rohadtul megijednem meg fájt is . Azóta nem piszkáltam és benőtt és semmi bajom nincs.Az egyik barátnőmnek a szája melett van egy hatalmas anyajegy ami magátol (azthiszem tavaly)elkezdett vérezni és nagyon és kb. 1 hétig vérzett(persze szakaszosan álltalában este) , azóta nem vérzik és semmi baja sincs és idén megy leszedetni . Ha neked is ilyen nagy akkor bgőrdoki és megmondja hogy le kell e szedetni éás ha igen akkor sebészet.Szerintem várj vele egy 1 és ha nem tapasztalsz fájdalmat esetleg vérezne ,akkor doki meg akkor is ha annyira félsz hogy bajlesz legalább akkor megnyugodsz.Ha semmi baj nem lesz akkor meg nyugodtan éldegélj csak:):)
2008. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszolo vagyok: Ha egy hétig valami baj lenne akkor doki nem akkor ha nincs:)
2008. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az arcomon van egy anyajegy, amiből szőr is nő, ezért borotválkozásnál mindig extrán kell vigyáznom. egyszer mégis elvágtam, vérzett körülbelül 10 percig, aztán elállt. Ez több éve volt, azóta semmi gond :)
2008. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha valami változás lett megfigyelhető az anyajegyeden, akkor keress fel vele egy dokit!(elvileg nem szabadna elváltoznia)
2008. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a válaszokat :) Holnap megyek vele orvoshoz.Nem rákosodhat be ilyen hamar?
2008. júl. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!