Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Múlóban lévő herpeszem van...

Múlóban lévő herpeszem van adhatok vért?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken jött ki a herpeszem, már szárad múlik, de még ott van. Jövő hét kedden kéne vért adnom. Adhatok így?


Illetve múlt hónapban csináltak nálam egy hormonvizsgálatot, amihez ötször vettek vért a hónapban.


2014. jan. 14. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem adhatsz! Állítólag egy hónap vagy mi. Valaki itt a gyakorin megkérdezte a véradós orvostól. Sajna a szerencsétlennek, aki a vért kapja, pont minden hiányzik, csak az nem, hogy a herpeszt megkapja tőled és még azzal is küzdenie kelljen.

A hormonvizsgálat nem számít.

2014. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Apukámnak adtam volna a vért. Neki is szokott herpesze lenni, szóval nem tőlem kapná meg, de hát ez van. Ha nem lehet, hát nem lehet akármennyire is szeretnék segíteni.
2014. jan. 14. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd azért meg a véradós orvostól, szerintem az a biztos, de valószínűleg úgy kéne készülnöd, hogy nem lesz majd szabad. Abban az esetben fog mástól kapni, ne aggódj.
2014. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kap mástól! Csak én akarok adni!!! Mindneképp megkérdezem, de nem bízom benne. Rendszeres véradó vagyok, de többször zártak már ki véradásból alacsony hemoglobin szint miatt, ehhez jön most még a herpesz, ami addig ha el is múlik, akkor is csak éppenhogy:S
2014. jan. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!