Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fül mögötti hasogató fájdalom...

Fül mögötti hasogató fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdett el fájni a bal fülem mögött, nyomásra is érzékeny. Nincsen bedagadva, semmi tapintható probléma nincs, de nagyon kellemetlen. Napközben nem éreztem, de most este ismét jelentkezett a fájdalom, pont úgy, mint előző este. Mi lehet az oka? Sapkát hordok, így megfázás nem valószínű. Aki tud tanácsot adni (azon kívül hogy "mennyé ee orvosho'") az kérem írjon, hogy mi lehet az oka! Köszönöm

2014. jan. 15. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem fogfájás miatt volt ilyen, nem lehet hogy rossz a fogad és kezd begyulladni, de még nem érzed hogy fáj?
2014. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs rossz fogam azon az oldalon! :/
2014. jan. 17. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor "mennyé ee orvosho" :)
2014. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D köszi ;)

Mai nap nem fájt, lehet hogy csak valami átmeneti akármi volt.

2014. jan. 17. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy valami front miatti fájdalom. Én pl simán érzem ha jön a hó vagy szél, olyankor szétmegy a fejem és ilyesmi helyeken is néha belenyilal.
2014. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Még most is éreztem kicsit, de már sokkal kevésbé fájt, mint előző napokban.
2014. jan. 18. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!