Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem mernek masszőrhöz...

Miért nem mernek masszőrhöz járni az emberek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kell hozzá a bizalom, hisz elég intim dolog egy idegen előtt leöltözni. Valóban ennyire visszatartó ereje van ennek?

Olyan sok ismerősöm mondja, hogy de jó lenne masszőrhöz menni, lenne rá pénzük is, de mégsem szánják rá magukat.


2009. dec. 2. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bírnám elviselni, hogy vadidegen "simogasson". Ez olyan túl intim dolog nekem.
2009. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen ismerőseid vannak, nekem sok ismerősöm jár masszőrhöz.

Szerintem a levetkőzés senkit nem zavar, orvos előtt, szaunában is levetkőzik az ember, kétlem, hogy ma olyan sokan lennének akik ebből problémát csinálnak.

A legtöbb masszőrnél nem kapsz azonnak időpontot, még sz uszodákban sem, tehát van munkájuk, járnak hozzájuk az emberek.

2009. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak egy masszőrnél tudok levetkőzni,a volt barátomnál:D

Másnál nem tudnék,be lennék feszülve!

2009. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert talán sok olyan történetet lehet hallani, hogy a masszőr nem is masszőr, hanem csak egy simogatós prostituált.

amúgy ha rendes helyre megy az ember, ilyen probléma nincsen, és amilyen masszázson én voltam, az minden volt, csak nem erotikus... :P

2009. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!