Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy netről...

Tényleg igaz, hogy netről féláron lehet kontaktlencsét rendelni, mintha üzletben venném?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyen oldalt ajánlani? Olyan érdekelne, amiről tapasztalatotok is van, mert találni én is találok ilyen oldalt.. És tényleg olcsóbb? Vajon miért? Köszi, aki tud segíteni.
2009. dec. 2. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen a lencseboltból rendelek kontaktlencsét:


[link]


Mindig megérkezett, sosem volt semmi baja, utánvétellel szoktam fizetni. Rendeltem már folyadékot is, az kb. a bolti ár 60%-ába került.

Amit én használok az itt dobozonként 5500-5700 körül mozog, tavaly nyáron 8900 volt boltban.

2009. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM A VÁLASZODAT ÉS A LINKET! :) Akkor én is innen fogok most rendelni! :) Üdv, és szép hétvégét kívánok Neked! :)
2009. dec. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!