Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A körmöm hullámos vagyis...

A körmöm hullámos vagyis keresztirányban barázdák vannak rajta az oldala meg néha repedezni is szokott. Néztem az essence honlapján körömápolókat de nem tudom hogy Melyik fajta körömlakk jó ezekre a problémákra? És pontosan melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

A körmöm hullámos vagyis keresztirányban barázdák vannak rajta az oldala meg néha repedezni is szokott. Néztem az essence honlapján körömápolókat de nem tudom hogy melyik fajta körömlakk jó ezekre a problémákra. És pontosan melyiket vegyem.

A másik kérdés: Átlátszóak a körmeim de mintha a két oldalán (szélén) egy kicsit el lenne szinezőve (fehér színű) Ez normális vagy nem? Amugy csak a hüvelyk ujjam körmeinnél láttam.


2009. dec. 3. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

inkább az okát szüntesd meg, olvasd alább:


[link]

2009. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz a hasznos infot
2009. dec. 4. 15:29
 3/3 anonim válasza:
A keresztirányú barázdák oka lelki problémák, megpróbáltatások. Egy köröm 3 hónap alatt nő le, kiszámolhatod, mikor történt a trauma. Próbáld kikerülni azokat, akik lelkileg megviselnek. Ha nem tudod(mert pl családtag) akkor meditálj mindennap, hogy nyugodj meg. Ezenkivül lehet vitamin valamint ásványianyaghiány is az oka. Főleg ha a köröm oldala repedezni is szokott. Erre ne vitaminokat szedjél, hanem homeopátiát, ami visszaállitja a vitamin felszivódásának programját a szervezetedben. Onnantól már az ételből is felszivódik minden vitamin és nyomelem amire szükséged van. Válasz a másik kérdésedre: teljesen normális, ha a köröm széle fehér, örülj neki! Van akinek az egész körme átlátszó, és fehér ceruzát vásárol magának, amivel befesti a körme széleit. Neked ez a természettől adott :)
2012. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!