Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb.3 hete köhögök és már...

Kb.3 hete köhögök és már nagyon kezd zavarni. Napközben tűrhető mert csak egyet-egyet köhögök, de este megállás nélkül és hiába veszek be köhögés elleni gyógyszert nem szűnik meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál rá, hogy reflux okozta felmarodas miatt van? Tünetei közé tartozik: köhögés stb
2014. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kezedesnek egy tudo rongent
2014. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Homloküreg- vagy arcüreggyulladás esetleg asztma vagy ahogy írták reflux.

Én az elsőre gondolnék először, egy orr melléküreg röntgennel ez eldönthető.

2014. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez volt és nagy nehezen el mentünk orvoshoz és el küldtek tüdő röggenre és semmit nem mutatott ki szoval kaptam kanalast amitöl helyre jöt de amugy kb fél évig szenvedtem én is vele és már olyan szinten roszul voltam hogy ha le hajoltam nem kaptam levegöt nem tudtam a tüdömbe venni csak a hasamba ha mély levegöt vettem vagy bent tartottam azt hittem ott halok meg
2015. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!