Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázott a derekam, kezdem...

Megfázott a derekam, kezdem érezni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napig rövid kabátban mentem dolgozni. A pulcsi is rövid volt. Éreztem, hogy fújja a hideg szél a derekamat. Holnap a hosszabb kabátomat veszem fel. Mit tegyek, hogy ne jöjjön ki jobban a megfázás?
2009. dec. 3. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Ma meg be kellett mennem a városba, ott is ilyen öltözetben mászkáltam.
2009. dec. 3. 17:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Meleg fürdő és takard be a derekad jó melegen. Mondjuk tv nézés közben is tekerj magad köré valamit, és ha lehet éjszakára is bugyoláld be magad.

Nekem folyton megfázik, pedig nem is hordok rövid cuccokat. Nekem ezek a praktikák szoktak bejönni.

Lehet kapni angóra derékmelegítőt, vegyél egyet, és amikor csak lehet viseld azt. Persze jórészt csak otthon lehet hordani, mert azért kicsit vastagítja az embert :-) de ilyen kezdődő derék megfázásoknál nekem bevált.

2009. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

a lidl-ben pont lehet majd kapni, bocs vesemelegítőnek hívják :-)

2009. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó meleg vízzel fogom letusolni. Fürdeni nem szeretek és üldögélni sem tudok a vízben még pár percig sem, mert rosszul leszek sajnos.
2009. dec. 3. 18:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokott ilyen bajom lenni, szerintem ez az első. A hasam is kezd fájni.
2009. dec. 3. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
az angora derékmelegítő nem szúr?
2020. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az mi amúgy? 😀
2021. jan. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!