Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomláz, tüdőfájdalom. Van...

Izomláz, tüdőfájdalom. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg újinfluenzával kapcsolatos kérdés van már, de higgyétek el, én most először foglalkozom ezzel a témával. Kb kedd óta nagyon fájnak a végtagjaim, olyan, mintha izomlázam lenne, pedig nem is sportoltam vagy ilyesmi. A tüdőm is fáj és nehezebben kapok levegőt. A barátnőm elkapta a H1N1-et, ő most épp otthon lábadozik, remélem nem kaptam el tőle. Vasárnap voltam orvosnál, megvizsgálta a tüdőmet, mondta, hogy teljesen tiszta és nincs semmi gond. Azonban azóta eléggé fáj. Nem köhögök és nem vagyok lázas (soha nem tudok belázasodni), de azt hallottam, hogy ez a cucc lázzal jár és köhögéssel, meg esetleg torokfájás, meg orrfolyás. Nekem a végtagfájdalmakon és a tüdőfájáson kívül nincs más tünetem. Nem kell aggódnom vagy azért menjek el orvoshoz? Idáig nem foglalkoztatott ez a dolog, csak most azért kezdek félni, persze lehet, hogy teljesen alaptalanul.
2009. dec. 3. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lázzal jár a H1N1,szóval nem az... a barátnőd be volt oltva?
2009. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem. de olyan nincs, hogy valaki soha nem tud belázasodni, ezért nem is veszi észre, ha valami baja van?
2009. dec. 3. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen nincs,ettől befogsz lázasodni ha elkapod..!Sztem nincs ok az aggodalomra!Esetleg egy tüdőröntgenre,elmehetsz,hogy megnyugodj,de saját véleményem szerint nem H1N1,de én nem orvos vagyok...
2009. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza az orvoshoz, jobb félni mint megijedni.Jobbulást kívánok neked.
2009. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de nincs lehetőségem orvoshoz menni, mert iskolába kell mennem. muszáj. csak szombaton tudok, a holnap esélytelen, de most meg elkezdtem köhögni, meg hörögni is-.-
2009. dec. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!